صفحه اصلی تماس با ما عناوین مطالب پروفایل
لینک های روزانه
 
 
ساعت حدودا ۱ شب بود که یکی از دوستانم از کوهدشت لرستان بهم زنگ  زد و گفت چه خبر از پهلوانهای سریش اباد راستش اولش منظورش رو نفهمیدم  چون من تهران درس می خونم ولی بعدا که برام توضیح داد فهمیدم که تیم کشتی  شهرمون تو مسابقات کشتی  محلی پهلوان نادر کردستانی دوم شده
بعدش رفتم اینترنت تا از جزئیات مسابقه با خبر شم همین که اسم چند تا از همشهری های عزیزم رو دیدم خیلی خوشحال بودم همچنین اسم اقای حسین ضیایی که به عنوان بهتریم مربی انتخاب شده بود .
یه خواهشی که از مسئول های شهرمون داشتم این بود که به جای صرف بودجه و هزینه ها در جاهای بیخود از این جوون های با استعداد حمایت کنند تا شاهد موفقیتشون در سطح ملی و بین المللی باشیم که با کمترین حمایت و توجه به این جوون ها همش ممکنه ( زنده باد سریش اباد)
 
جزئیات بیشتر مسابقه
 
در این یادواره در بخش اول، مسابقات در 5 وزن برگزار شد و در پایان نتایج ذیل به دست آمد:
- در وزن 60 کیلوگرم «محمد زارعی»، «علی امانتی» و «پویا الله‎ویسی» هر سه از سنندج رتبه‎های اول، دوم و سوم را به دست آوردند.
- در وزن 70 کیلوگرم مقام اول به «محمد شاکری» از سریش‎آباد رسید و «محمد ابراهیمی» از سریش‎آباد و «امید سلامی» از سنندج در رتبه‎های دوم و سوم قرار گرفتند.
- نفر اول وزن 80 کیلوگرم «جواد ضیایی» از سریش‎آباد بود و «افشین رضایی» و «چیاکو کاظمی» هر دو از سنندج در مکانهای دوم و سوم جای گرفتند.
- در وزن 90 کیلوگرم «صادق جنتی» از سریش‎آباد مقام اول و «پویا گرسی‎وز» از سنندج به مقام دوم دست یافت.
- در وزن 90+ کیلوگرم «امید سالاری» و «سلمان احمدی» هر دو از سنندج به ترتیب مکانهای اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش دیگری از این مراسم، مسابقه‎ای مابین دو پهلوان جوان کردستانی «پیمان محمدی» و «فواد طاهرنژاد» جهت تعیین پهلوان کردستان برگزار شد که بعد از برگزاری وقت مشخص شده هر دو از لحاظ کسب امتیاز به نتیجه مساوی دست پیدا کردند و با اعلام نظر داوران و نیز درخواست پیشکسوتان این رشته و احساس رضایت از برگزاری و نمایش ورزشی پهلوانی از سوی هر دو ورزشکار، هر دو نفر مشترکاً به عنوان پهلوانان کردستان و منتخب این مسابقات و کسب بازوبند پهلوانی دست یافتند.
دو پهلوان «پیمان محمدی» و «فواد طاهرنژاد» به پاس کسب این عنوان دو دستگاه تاکسی از سوی استاندار، شهردار و تاکسیرانی سنندج به آنها اهدا شد.
در پایان این مسابقات در نهایت تیم سنندج به مقام اول و تیمهای سریش‎آباد و قروه در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند و «حسین ضیایی» مربی تیم سریش‎آباد به عنوان بهترین مربی کشتی محلی انتخاب شد.
[ جمعه بیستم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 9:29 ] [ حسین وش ]

درباره وبلاگ

کنم من جمله ام اینگونه اغاز
سریش آباد من نامت سرافراز

سریش آباد ای مهد دلیران
همه مردان تو شیران ایران


جهان تا هست تو پاینده باشی
دل و جانم تو نیک اینده باشی

به هر دم می کنم از تو چنین یاد
سریش آباد نامت جاودان باد

باتشکر : حسین وش
امکانات وب
?p=51" target="_blank" title="سوسا وب تولز - عشق سنج